Deze website behoefte het gebruik van javascript. U dient u javascript in te schakelen.
Herbestellen

EasySept

EasySept

4.6, op basis van 11 beoordeling(en).

EasySept van Bausch + Lomb is een krachtige peroxidevloeistof voor zachte contactlenzen. Deze conserveermiddelvrije oplossing zorgt voor een grondige desinfectie en verwijdert bacteriën, eiwitten en vuil. Dankzij het geïntegreerde neutralisatiesysteem is de vloeistof na zes uur veilig en comfortabel voor gebruik. Perfect voor lensdragers met gevoelige ogen of allergieën. EasySept staat garant voor hygiënisch schone lenzen – elke dag opnieuw.

Product informatie
18,95
14,78
per stuk
Voor 15.00 besteld, dezelfde dag verzonden!
  • Gratis bezorging vanaf €59,-
  • 25 jaar ervaring
  • -€1 bij betaling met iDeal
  • -10% bij een nieuwsbrief inschrijving

Product informatie

Grondige desinfectie voor gevoelige ogen

Krachtige peroxidevloeistof zonder conserveringsmiddelen voor optimale lenshygiëne

Wat is Bausch + Lomb EasySept?

EasySept is een peroxide-gebaseerde lenzenvloeistof die speciaal is ontwikkeld voor zachte contactlenzen, inclusief silicone hydrogel lenzen. Deze vloeistof, geproduceerd door het gerenommeerde merk Bausch + Lomb, biedt een intensieve desinfectie zonder het gebruik van conserveringsmiddelen. Hierdoor is het een uitstekende keuze voor mensen met gevoelige ogen of allergieën.

Hoe werkt peroxide lenzenvloeistof?

Peroxidevloeistof werkt anders dan alles-in-één lenzenvloeistoffen. EasySept bevat 3% waterstofperoxide, een krachtig ingrediënt dat bacteriën, schimmels en eiwitaanslag effectief verwijdert. De vloeistof wordt geleverd met een speciale lenshouder met een ingebouwde neutralisatieschijf. Deze disk zet de peroxide in ongeveer zes uur om naar een veilige zoutoplossing die vriendelijk is voor het oog.

Waarom kiezen voor EasySept?

  • Diepe reiniging: verwijdert effectief bacteriën, vuil en eiwitaanslag.
  • Conserveermiddelvrij: ideaal voor gevoelige ogen of allergieën.
  • Neutralisatiesysteem: veilig gebruik dankzij de ingebouwde platina disk.
  • Geschikt voor zachte lenzen: inclusief silicone hydrogel contactlenzen.

Gebruikstips voor optimale resultaten

Plaats je lenzen in de houder, vul met EasySept tot de aangegeven lijn en sluit goed af. Laat de lenzen minstens zes uur in de houder staan zodat de neutralisatie volledig is. Gebruik nooit de vloeistof direct in het oog of als spoelvloeistof. Vervang de lenshouder regelmatig voor optimale hygiëne.

Voor wie is deze lenzenvloeistof geschikt?

EasySept is ideaal voor contactlensdragers die:

  • Last hebben van gevoelige ogen of allergische reacties op conserveringsmiddelen.
  • Op zoek zijn naar een diep reinigende oplossing voor dagelijkse hygiëne.
  • Hun lenzen willen desinfecteren met maximale zekerheid en effectiviteit.

Wat zit er in de verpakking?

Elke verpakking bevat een fles EasySept van 360 ml en een lenshouder met neutralisatieschijf. De inhoud is goed voor ongeveer 30 dagen bij dagelijks gebruik.

Samenvatting

Bausch + Lomb EasySept biedt krachtige desinfectie zonder conserveringsmiddelen, waardoor het een uitstekende keuze is voor mensen met gevoelige ogen. Dankzij het veilige neutralisatiesysteem en de effectieve werking is deze peroxidevloeistof een betrouwbare partner voor wie streeft naar ultieme lenshygiëne.

Lenzenvloeistof moet bij je ogen passen. Hierom adviseren wij om een opticien of optometrist te raadplegen alvorens nieuwe/andere lenzenvloeistoffen te gebruiken. Ook na enige tijd gebruik is het aan te raden de opticien of optometrist te bezoeken. Iedereen reageert anders op lenzenvloeistoffen en deze kunnen bij verkeerd gebruik of bij sommige allergieën irritaties of zelfs oogontstekingen veroorzaken.

Om je vloeistof hygiënisch te gebruiken, adviseert 123 Lens om bij het aanbreken van een nieuwe fles lenzenvloeistof altijd een nieuwe lenshouder te gebruiken.

123 Lens adviseert om minimaal één keer per jaar je contactlenzen en ogen te laten controleren door een specialist. Dat is noodzakelijk om het dragen van contactlenzen veilig en verantwoord te kunnen doen. Indien je tussentijds pijnlijke of branderige ogen hebt, adviseert 123 Lens je tevens om een tussentijdse/extra contactlens controle te laten doen.
Bij een contactlenscontrole wordt niet alleen gecontroleerd of de sterkte van je contactlenzen nog juist is, maar tevens de gezondheid van je ogen zelf gecontroleerd.

Beoordelingen EasySept

4.5 van 5

Gebasseerd op 10 beoordelingen

5 Sterren 6
4 Sterren 3
3 Sterren 1
2 Sterren 0
1 Sterren 0
100% Aanbevolen

Gebasseerd op 2 aanbevelingen

Zou u dit product aanbevelen?

Plaats uw beoordeling

Overige informatie

Levertijd

Voor 15.00 besteld, dezelfde dag verzonden!

Verpakkingseenheid

Verzending

Gratis bezorging vanaf €59,- middels pakket post

Merk

EasySept

Handleiding

Handleiding Bekijk de product handleiding

Werkzame stof

waterstofperoxide 3%

Conserveringsmiddel

Geen

Fabrikant

Bausch+Lomb