Product informatie
Drie-in-één-systeem multifocale contactlenzen
Laat Multifocaal B altijd eerst aanmeten bij een contactlensspecialist
Microlens heeft besloten de lenzen in de reeks Multifocaal B uit het assortiment te nemen.
Met ingang van 1 juli 2017 is deze lens in het geheel niet meer leverbaar.
Wij adviseren u een specialist te raadplegen bij het overstappen naar een andere multifocale contactlens.
Onze excuses voor het ongemak.
Elke multifocale contactlens heeft een eigen fabricagetechniek en is daarom niet zomaar uitwisselbaar voor een andere multifocale lens. 123 Lens adviseert je daarom ook bij het wisselen van merk/fabrikant van multifocale contactlenzen dit in overleg met je contactlens specialist te doen.
123 Lens adviseert om minimaal één keer per jaar je contactlenzen en ogen te laten controleren door een specialist. Dat is noodzakelijk om het dragen van contactlenzen veilig en verantwoord te kunnen doen. Indien je tussentijds pijnlijke of branderige ogen hebt, adviseert 123 Lens je tevens om een tussentijdse/extra contactlens controle te laten doen.
Bij een contactlenscontrole wordt niet alleen gecontroleerd of de sterkte van je contactlenzen nog juist is, maar tevens de gezondheid van je ogen zelf gecontroleerd.
Multifocaal B zijn Maandlenzen. 123 Lens adviseert om deze maximale draagtijd niet te overschrijden om oogklachten en infecties te voorkomen. Bij twijfel adviseren wij om contact op te nemen met een contactlensspecialist of optometrist.