Product informatie
123 Perox 3% waterstofperoxide lenzenvloeistof
123 Perox is een manier om uw lenzen met waterstofperoxide intensief te reinigen123 Perox heeft een nieuw ontwerp gekregen. Uiteraard is er aan de vloeistof niets veranderd. Alleen de doos heeft een nieuw jasje gekregen en past nu beter bij onze nieuwe frisse look.
Gebruik deze vloeistof altijd in combinatie met de 123 Safe ampul. Niet geneutraliseerde waterstofperoxide mag niet in contact komen met het oog.
Lenzenvloeistof moet bij je ogen passen. Hierom adviseren wij om een opticien of optometrist te raadplegen alvorens nieuwe/andere lenzenvloeistoffen te gebruiken. Ook na enige tijd gebruik is het aan te raden de opticien of optometrist te bezoeken. Iedereen reageert anders op lenzenvloeistoffen en deze kunnen bij verkeerd gebruik of bij sommige allergieën irritaties of zelfs oogontstekingen veroorzaken.
Om je vloeistof hygiënisch te gebruiken, adviseert 123 Lens om bij het aanbreken van een nieuwe fles lenzenvloeistof altijd een nieuwe lenshouder te gebruiken.
123 Lens adviseert om minimaal één keer per jaar je contactlenzen en ogen te laten controleren door een specialist. Dat is noodzakelijk om het dragen van contactlenzen veilig en verantwoord te kunnen doen. Indien je tussentijds pijnlijke of branderige ogen hebt, adviseert 123 Lens je tevens om een tussentijdse/extra contactlens controle te laten doen.
Bij een contactlenscontrole wordt niet alleen gecontroleerd of de sterkte van je contactlenzen nog juist is, maar tevens de gezondheid van je ogen zelf gecontroleerd.