Deze website behoefte het gebruik van javascript. U dient u javascript in te schakelen.
Herbestellen

Cleadew SL

Cleadew SL

5.0, op basis van 1 beoordeling(en).

Cleadew SL is een speciale reinigings- en desinfectievloeistof voor scleralenzen. Met 0,05% povidone-iodine reinigt het grondig en desinfecteert het zacht voor het oog. Het gebruik van neutralisatietabletten zorgt voor extra eiwitreiniging, waardoor je scleralenzen fris en comfortabel blijven.

Product informatie
  • 300ml
  • 300ml + saline
27,70
15,70
per stuk
Voor 11.00 besteld, dezelfde dag verzonden!
  • Gratis bezorging vanaf €59,-
  • 25 jaar ervaring
  • -€1 bij betaling met iDeal
  • -10% bij een nieuwsbrief inschrijving

Product informatie

Effectieve reiniging en desinfectie voor scleralenzen

Cleadew SL met povidone-iodine biedt veilige zorg voor gevoelige scleralenzen

Cleadew SL van Ophtecs is ontwikkeld voor de specifieke behoeften van scleralenzendragers. Deze lenzen vereisen een zorgvuldige reiniging vanwege hun omvang en contact met het oogoppervlak. Cleadew SL gebruikt 0,05% povidone-iodine, een krachtig maar mild desinfectiemiddel dat bacteriën, virussen en schimmels effectief bestrijdt zonder het oog te irriteren.

Uniek 2-fasensysteem met neutralisatietabletten

Naast de vloeistof gebruik je bij Cleadew SL speciale neutralisatietabletten die het desinfectiemiddel omzetten en tegelijkertijd enzymen activeren. Deze enzymatische werking verwijdert eiwit- en vetafzettingen van je scleralenzen, wat cruciaal is voor een helder zicht en comfortabel draagcomfort.

Gebruik en houdbaarheid

Voor optimale reiniging en desinfectie laat je je scleralenzen minimaal vier uur weken in de vloeistof met neutralisatietablet. Na deze periode kun je je lenzen veilig en fris inzetten. Na opening is de vloeistofflacon 60 dagen houdbaar bij goed gesloten bewaarcondities.

Voordelen van povidone-iodine in Cleadew SL

In tegenstelling tot peroxide-gebaseerde systemen werkt Cleadew SL zonder waterstofperoxide, waardoor het minder prikkelend is voor gevoelige ogen. Povidone-iodine is bewezen effectief en veilig, waardoor het een uitstekend alternatief is voor mensen met allergieën of overgevoeligheid voor peroxide.

Gerelateerd product: Cleadew SLi

Gebruik na desinfectie altijd een geschikte spoelvloeistof. Cleadew SLi is speciaal ontwikkeld als inzet- en spoelvloeistof voor scleralenzen. Het vormt een perfect duo met Cleadew SL voor optimale lensverzorging.

Veelgestelde vragen (FAQ)

Hoe lang moet ik mijn scleralenzen laten weken in Cleadew SL?
Minimaal vier uur, om een effectieve reiniging en desinfectie te garanderen.

Is Cleadew SL geschikt voor mensen met een peroxide-allergie?
Ja, Cleadew SL bevat geen waterstofperoxide maar 0,05% povidone-iodine, waardoor het mild en veilig is voor gevoelige ogen.

Bevat Cleadew SL waterstofperoxide?
Nee, Cleadew SL werkt op basis van 0,05% povidone-iodine en is volledig peroxidevrij.

Kan ik Cleadew SL gebruiken voor zachte lenzen?
Nee, Cleadew SL is uitsluitend bedoeld voor het reinigen en desinfecteren van scleralenzen.

Lenzenvloeistof moet bij je ogen passen. Hierom adviseren wij om een opticien of optometrist te raadplegen alvorens nieuwe/andere lenzenvloeistoffen te gebruiken. Ook na enige tijd gebruik is het aan te raden de opticien of optometrist te bezoeken. Iedereen reageert anders op lenzenvloeistoffen en deze kunnen bij verkeerd gebruik of bij sommige allergieën irritaties of zelfs oogontstekingen veroorzaken.

Om je vloeistof hygiënisch te gebruiken, adviseert 123 Lens om bij het aanbreken van een nieuwe fles lenzenvloeistof altijd een nieuwe lenshouder te gebruiken.

123 Lens adviseert om minimaal één keer per jaar je contactlenzen en ogen te laten controleren door een specialist. Dat is noodzakelijk om het dragen van contactlenzen veilig en verantwoord te kunnen doen. Indien je tussentijds pijnlijke of branderige ogen hebt, adviseert 123 Lens je tevens om een tussentijdse/extra contactlens controle te laten doen.
Bij een contactlenscontrole wordt niet alleen gecontroleerd of de sterkte van je contactlenzen nog juist is, maar tevens de gezondheid van je ogen zelf gecontroleerd.

Beoordelingen Cleadew SL

5.0 van 5

Gebasseerd op 1 beoordelingen

5 Sterren 1
4 Sterren 0
3 Sterren 0
2 Sterren 0
1 Sterren 0
100% Aanbevolen

Gebasseerd op 6 aanbevelingen

Zou u dit product aanbevelen?

Plaats uw beoordeling

Overige informatie

Levertijd

Voor 11.00 besteld, dezelfde dag verzonden!

Verzending

Gratis bezorging vanaf €59,- middels pakket post

Merk

Cleadew

Handleiding

Handleiding Bekijk de product handleiding

Werkzame stof

Povidon-jodium (0,05%), PAPB (Polyaminopropyl Biguanide), CHX (Chlorhexidine Gluconate)

Conserveringsmiddel

Geen

Fabrikant

Ophtecs